Opinie o szkole

Wszystkim, którzy naprawdę chcą nauczyć się języka angielskiego gorąco polecam tę szkołę.
Zajęcia w małych grupach umożliwiają korzystanie z wiedzy w bardzo szerokim zakresie. Już po pół roku są widoczne efekty, co widać po ocenach w dzienniku szkolnym. Wiem to z własnego doświadczenia. Zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób, z wykorzystaniem różnorodnych technik, co sprawia, że są interesujące i na każde następne spotkanie oczekuje się z niecierpliwością. Ogromną cierpliwością natomiast wykazują się wykładowcy. Są profesjonalni, bardzo sympatyczni i widać, że mają doświadczenie w tym, co robią. Nie sposób czegoś nie zrozumieć. Przy tym wszystkim naprawdę niewygórowana cena za kurs.

Aleksandra Raczyńska (Grupa Intermediate – nastolatki)

Jestem bardzo zadowolona z kursu autorskiego, stworzonego dla mnie przez lektorkę szkoły. Na wstępie zostałam zakwalifikowana na poziom dla osób średnio-zaawansowanych. Moim celem jest pogłębienie nauki języka angielskiego, szczególnie rozwijanie umiejętności słuchania i płynnego mówienia. Uważam, że profesionalne i życzliwe podejście mojej nauczycielki sprawiło, że dobrze radzę sobie w zadaniach testowych, nie krępuje się mówić na różne tematy, nawet z pomyłkami. Dowiedziałam się nieco więcej o kulturze i historii Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych. Nieocenioną pomoc daje mi dodatkowe korzystanie z platformy mland. Polecam Focus English School swoim znajomym tak osobom dorosłym, jak i dzieciom.

Jana Szenk (Kurs autorski – dorośli)

Szkoła, w której stosowane są różnorodne metody doskonalenia znajomości języka. Duże zaangażowanie lektora oraz indywidualne podejście do ucznia. Małe grupy sprzyjają nauce. Lektor koncentruje się na rozwijaniu u ucznia umiejętności budowania wypowiedzi (pisemnej i ustnej), jednocześnie wyjaśniając w sposób przystępny zagadnienia gramatyczne. Atmosfera na zajęciach motywuje do nauki. Polecam!

Małgorzata Czyżowska (Grupa Intermediate – dorośli)

Zajęcia z języka angielskiego w Focus English School przeprowadzane są w bardzo przyjaznej atmosferze. Grupy są małe, co pozwala na dostosowanie tematyki zajęć do indywidualnych potrzeb uczęszczającego. Języka angielskiego uczymy się między innymi poprzez analizę tekstów znanych piosenek. Zajęcia prowadzone są w sposób umożliwiający szybkie zapamiętywanie nowo poznanego słownictwa. Polecam!

Karolina Piwowarczyk (Grupa Elementary +)

W salach Focusa jest bardzo komfortowo i wygodnie. Mamy dostęp do ciekawych materiałów i anglojęzycznej prasy dla młodzieży. Interaktywna platforma mland, z której korzystaliśmy cały rok jest znakomitym sposobem na naukę języka w wolnym czasie i o dowolnej porze. Lekcje online są urozmaicone i atrakcyjne. Znajdują się tam przeróżne filmiki i ćwiczenia uzupełniające spotkania z lektorem. Mamy stały kontakt z nauczycielem online oraz z innymi użytkownikami. Oprócz nauki, możemy poczytać, czy zwyczajnie porozmawiać lub pożartować po angielsku. Daje to możliwość szybszego zapamiętywania nowości oraz ich praktycznego zastosowania. Wszystko to sprawia, że Focusa mogę polecić każdemu.

Kacper Głaz (Grupa Intermediate – nastolatki)

Przez ten rok uczęszczałyśmy na zajęcia do szkoły Focus English School. Lekcje podobały nam się nie tylko dlatego, że dużo się na nich nauczyłyśmy, lecz także dlatego, że panowała tam bardzo miła i przyjemna atmosfera. Tu każdy potrafił śmiać się z własnych błędów. Zajęcia to dobry wybór, szczególnie dla osób nieśmiałych, gdyż pomagają otworzyć się na innych ludzi poprzez grupową pracę. Dzięki nim sprawniej nauczyłyśmy się mówić, pisać, czytać i słuchać po angielsku.

Monika, Iza i Weronika Boreczek (Grupy Intermediate i Pre-Intermediate – nastolatki)